GBJ15JL-TU
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
GBJ15JL-TU
JLCPCB Part #
C17245753
Package
GBJ
Description
-40℃~+150℃ 10uA@600V 15A 200A 600V 900mV@7.5A Single-Phase Rectifier GBJ Bridge Rectifiers ROHS