DZ9F6V8S92-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DZ9F6V8S92-7
JLCPCB Part #
C5244910
Package
SOD-923
Description
-65℃~+150℃ 200mW 40Ω 500nA@3.5V 6.46V~7.14V 6.8V 60Ω Independent SOD-923 Zener Diodes ROHS