DZ9F11S92-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DZ9F11S92-7
JLCPCB Part #
C5244896
Package
SOD-923
Description
-65℃~+150℃ 10.45V~11.55V 100nA@8V 11V 200mW 30Ω 60Ω Independent SOD-923 Zener Diodes ROHS