DZ23C3V3-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DZ23C3V3-7-F
JLCPCB Part #
C460881
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 3.1V~3.5V 3.3V 300mW 500Ω 95Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS