DZ23C39-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DZ23C39-7-F
JLCPCB Part #
C5244880
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 300mW 300Ω 37V~41V 39V 90Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS