DZ23C22-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DZ23C22-7-F
JLCPCB Part #
C5244875
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 20.8V~23.3V 220Ω 22V 300mW 55Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS