DZ23C13-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DZ23C13-7-F
JLCPCB Part #
C3009954
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 110Ω 12.4V~14.1V 13V 25Ω 300mW SOT-23 Zener Diodes ROHS