DSS60600MZ4-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DSS60600MZ4-13
JLCPCB Part #
C154848
Package
SOT-223
Description
-55℃~+150℃ 1 PNP 100 100MHz 2W 50uA 60V 6A 7V 90mV PNP SOT-223 Bipolar (BJT) ROHS