DMTH8008SFGQ-13
MFR.Part #
DMTH8008SFGQ-13
JLCPCB Part #
C6934946
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2W、50W 1.945nF 17A、68A 31.7nC@10V 4V 7mΩ@10V 80V PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS