DMTH8008LPSQ-13
MFR.Part #
DMTH8008LPSQ-13
JLCPCB Part #
C5711789
Package
PowerDI5060-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.6W、100W 2.345nF 41.2nC@10V 7.8mΩ@10V 80V 91A PowerDI5060-8 MOSFETs ROHS