DMTH6009LK3Q-13
MFR.Part #
DMTH6009LK3Q-13
JLCPCB Part #
C461124
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.925nF 10mΩ@10V 33.5nC@10V 41pF 59A 60V 60W TO-252 MOSFETs ROHS