DMTH3002LPS-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMTH3002LPS-13
JLCPCB Part #
C5245445
Package
PowerDI5060-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.6mΩ@10V 136W 2.66nF@15V 240A 2V 300pF@15V 30V 77nC@10V PowerDI5060-8 MOSFETs ROHS