DMT68M8LSS-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMT68M8LSS-13
JLCPCB Part #
C6832285
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3W 12.1A 12mΩ@4.5V 15.6nC 2.107nF 3V 48pF 60V SO-8 MOSFETs ROHS