DMT6008LFG-13
MFR.Part #
DMT6008LFG-13
JLCPCB Part #
C460204
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11.5mΩ@4.5V 2.2W 2.713nF 2V 50.4nC@10V 57pF 60A 60V PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS