DMT6005LCT
MFR.Part #
DMT6005LCT
JLCPCB Part #
C5624209
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100A 2.3W、104W 2.962nF 3V 47.1nC@10V 60V 6mΩ@10V TO-220-3 MOSFETs ROHS