DMT4008LSS-13
MFR.Part #
DMT4008LSS-13
JLCPCB Part #
C5711757
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.143nF@20V 1.32W 12.8A 18.6nC@10V 24.9pF@20V 3V 40V 8.5mΩ@10V SOP-8 MOSFETs ROHS