DMT4008LFV-13
MFR.Part #
DMT4008LFV-13
JLCPCB Part #
C7172129
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.179nF 1.9W、35.7W 12.1A、54.8A 17.1nC@10V 3V 40V 42pF 7.9mΩ@10V PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS