DMT4002LPS-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMT4002LPS-13
JLCPCB Part #
C526583
Package
PQFN-8
Description
1.8mΩ@10V,25A 100A 2.3W 3V@250uA 40V N-Channel PQFN-8(5x6) MOSFETs ROHS