DMT3009LFVW-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMT3009LFVW-13
JLCPCB Part #
C6183732
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11mΩ@10V 12A、50A 12nC@10V 30V 35.7W 3V 823pF PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS