DMT3004LPS-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMT3004LPS-13
JLCPCB Part #
C6225442
Package
PowerDI5060-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1V 2.37nF@15V 2.7W、113W 21A、140A 240pF@15V 3.8mΩ@10V 30V 43.7nC@10V PowerDI5060-8 MOSFETs ROHS