DMT10H015SK3-13
MFR.Part #
DMT10H015SK3-13
JLCPCB Part #
C7264701
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.8W、4.2W 100V 14mΩ@10V 2.343nF@50V 26pF@50V 30.1nC@10V 4V 54A TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS