DMT10H015LK3-13
MFR.Part #
DMT10H015LK3-13
JLCPCB Part #
C6183724
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.871nF 100V 15mΩ@10V 2.9W 261pF 3.5V@250uA 33.3nC@10V 52.7A 6.9pF TO-252 MOSFETs ROHS