DMT10H015LFG-7
MFR.Part #
DMT10H015LFG-7
JLCPCB Part #
C5245407
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.871nF 100V 13.5mΩ@10V 3.5V 33.3nC@10V 35W 42A PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS