DMT10H010LK3-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMT10H010LK3-13
JLCPCB Part #
C526580
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 2.592nF 2.8V 3W 45pF 53.7nC@10V 68.8A 8.8mΩ@10V TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS