DMP3165L-13
MFR.Part #
DMP3165L-13
JLCPCB Part #
C5711729
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.3W 1nC@4.5V 2.1V 3.3A 300pF 30V 35pF 52pF 59mΩ@10V、100mΩ@4.5V SOT-23-3 MOSFETs ROHS