DMP3068L-13
MFR.Part #
DMP3068L-13
JLCPCB Part #
C3280158
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.3V 15.9nC@Vgs=10V 165mΩ@Vgs=1.8V 3.9A 30V 47pF 57pF 700mW 708pF SOT-23-3 MOSFETs ROHS