DMP3008SFG-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMP3008SFG-7
JLCPCB Part #
C461069
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.1V 2.23nF 25mΩ 294pF 30V 47nC@10V 8.6A 900mW PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS