DMP2225L-7
MFR.Part #
DMP2225L-7
JLCPCB Part #
C110501
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.08W 1.25V 2.6A 20V 225mΩ@2.5V 250pF 5.3nC@4.5V 58pF 88pF P-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS