DMP2200UDW-7
MFR.Part #
DMP2200UDW-7
JLCPCB Part #
C461068
Package
SOT-363
Description
-55℃~+150℃ 1.2V 18.5pF 184pF 1Ω@1.8V 2 P-Channel 2.1nC 20V 450mW 900mA SOT-363 MOSFETs ROHS