DMP2123L-7
MFR.Part #
DMP2123L-7
JLCPCB Part #
C145113
Package
SOT-23
Description
1 P-Channel 1.25V 1.4W 101pF 123mΩ@2.5V 128pF 20V 3A 443pF 7.3nC@4.5V SOT-23 MOSFETs ROHS