DMP2040UVT-13
MFR.Part #
DMP2040UVT-13
JLCPCB Part #
C3276274
Package
TSOT-26
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.5V@250uA 1.5W 105pF 13A 19nC@8V 20V 52mΩ@2.5V 834pF@10V TSOT-26 MOSFETs ROHS