DMP2004KQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMP2004KQ-7
JLCPCB Part #
C461050
Package
SOT-23(SOT-23-3)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 175pF 1V 20V 20pF 30pF 550mW 600mA 900mΩ@4.5V、1.4Ω@2.5V、2Ω@1.8V SOT-23(SOT-23-3) MOSFETs ROHS