DMP2004K-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMP2004K-7
JLCPCB Part #
C332297
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 175pF 1V 20V 20pF 30pF 550mW 600mA 700mΩ@4.5V SOT-23 MOSFETs ROHS