DMN3300U-7
MFR.Part #
DMN3300U-7
JLCPCB Part #
C461020
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 150mΩ@4.5V 193pF 1V 2A 30V 700mW SOT-23 MOSFETs ROHS