DMN3069L-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMN3069L-13
JLCPCB Part #
C7172000
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3W 1.8V 309pF 30V 30mΩ@10V 47pF 5.3A 8.1nC@10V SOT-23-3 MOSFETs ROHS