DMN3009SFG-7
MFR.Part #
DMN3009SFG-7
JLCPCB Part #
C3289381
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.5V 2nF 30V 42nC@10V 45A 900mW 9mΩ@4.5V PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS