DMN3008SFG-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMN3008SFG-7
JLCPCB Part #
C384563
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.1W 3.69nF 30V 4.4V 459pF 5.5mΩ@4.5V 62A 86nC@10V PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS