DMN3007LSS-13
MFR.Part #
DMN3007LSS-13
JLCPCB Part #
C212604
Package
SOIC-8
Description
-55℃~+150℃ 10mΩ@4.5V 16A 2.1V 2.5W 30V 60nC@10V SOIC-8 MOSFETs ROHS