DMN2028USS-13
MFR.Part #
DMN2028USS-13
JLCPCB Part #
C5157769
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3V 11.6nC 12.5W 158pF 1nF 20V 20mΩ@4.5V 9.8A SO-8 MOSFETs ROHS