DMN2027UPS-13
MFR.Part #
DMN2027UPS-13
JLCPCB Part #
C17451359
Package
PowerDI5060-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3V 1.9W 11.6nC@4.5V 19mΩ@2.5V 20V 36A N-Channel PowerDI5060-8 MOSFETs ROHS