DMN2004TK-7
MFR.Part #
DMN2004TK-7
JLCPCB Part #
C460991
Package
SOT-523
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 150mW 150pF 20V 20pF 400mV 540mA 700mΩ@1.8V SOT-523 MOSFETs ROHS