DMN2004DMK-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMN2004DMK-7
JLCPCB Part #
C5245267
Package
SOT-26
Description
-65℃~+150℃ 150pF 1V 2 N-Channel 20V 20pF 225mW 540mA 700mΩ@2.5V SOT-26 MOSFETs ROHS