DMN10H220LFVW-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMN10H220LFVW-13
JLCPCB Part #
C6601816
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 11A 2.4W、41W 2.5V 222mΩ@10V 366pF@50V 6.7nC@10V PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS