DMN10H170SK3-13
MFR.Part #
DMN10H170SK3-13
JLCPCB Part #
C156269
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.167nF 100V 12A 160mΩ@4.5V 25pF 36pF 3V 42W 9.7nC@10V N-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS