DMN10H170SFG-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMN10H170SFG-13
JLCPCB Part #
C5245259
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 122mΩ@10V 14.9nC 2.9A 24.6pF 3V 870.7pF 940mW PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS