DMN10H100SK3-13
MFR.Part #
DMN10H100SK3-13
JLCPCB Part #
C3281401
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.172nF 100V 18A 25.2nC@10V 31.3pF 37W 3V 80mΩ@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS