DMN10H099SK3-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMN10H099SK3-13
JLCPCB Part #
C508200
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.172nF 100V 17A 25.2nC@10V 31.3pF 34W 3V 69mΩ@6V TO-252 MOSFETs ROHS