DMG7401SFG-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMG7401SFG-13
JLCPCB Part #
C5328783
Package
PowerDI3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 13mΩ@10V 2.987nF 30V 391pF 58nC@10V 9.8A 940mW PowerDI3333-8 MOSFETs ROHS