DMC2004LPK-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMC2004LPK-7
JLCPCB Part #
C3277691
Package
DFN1612-6
Description
-65℃~+150℃@(Tj) 1 N-Channel & 1 P-Channel 150pF@16V 1V@250uA 20V 550mΩ@540mA,4.5V 600mA、750mA DFN1612-6 MOSFETs ROHS