DM8W40AQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DM8W40AQ-13
JLCPCB Part #
C1983871
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 102A@10/1000us 10uA 40V 49.1V 6.6kW@10/1000us 64.5V TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS